Na salling! DC 12V - 24V 5V 4.8 Dual USB Auto Rýchle Nabíjanie Nabíjačky Zásuvky S LED Voltmeter Displeja Veľkoobchod Rýchle Dodanie

€2.76

-40%

€4.60

Nový produkt

1 položky

Štítky: android dock station, auto zásuvky, auto rozbočovač usb, 12v usb 5v zásuvky, 12v auto zásuvky, 6m, lada cigaretový zapaľovač voltmeter, dvr nabíjačku 12v, atv usb, asus dodanie.

5v 4.8 Dual USB Auto Rýchle Nabíjanie Nabíjačky Zásuvky S LED Voltmeter Displej Funkcie: *1: Toto je 4.8 inteligentný rýchlu nabíjačku s napätím displeja, vysoké napätie varovanie, môžete zobrazenie nabíjania hodnotiť, tam je spínač, ktorý môže voľne prepínať režim zobrazenie a zapnutie/vypnutie napájania. *2: Stlačte spínač zľahka zapnite napájanie, je možné zobraziť v reálnom čase napätie po celej obrazovke sa rozsvieti na 2 sekundy, a potom stlačte tlačidlo ešte raz prejsť na červený indikátor napájania. Oba režimy zobrazenia môže byť voľne prepínané tlačidlom, Stlačte a pridržte vypínač pre dvoch sekúnd vypnite zariadenie. Po vypnutí napájania, to znamená, že zariadenie má odrezať príkon a potom dosiahnuť efekt úspory elektrickej energie. *3: Keď vstupné napätie prekročí 14.6 V, červená kontrolka svieti (upozornenie funkcie, to znamená, že vstupné napätie je príliš vysoká) *4: Keď je napájanie zapnuté a USB nabíjanie je vykonávané, prúdiaceho z farebný displej indikuje, že je v plnenie; to sa bude odrážať rýchlosť nabíjania podľa tečie rýchlosť farebný displej . Keď mobilného telefónu je úplne nabitá, bude svietiť až na celej obrazovke. O dve minúty neskôr, sa bude zobrazovať v reálnom čase napätie znova . Režim zobrazenia, môže byť prepnutý na samostatné červená kontrolka stlačením vypínača na ľahkú váhu. Stlačte a podržte vypínač pre dvoch sekúnd vypnite zariadenie. *5.Multi-účely: napájanie pre mobil, tablet, GPS a iné USB zariadenia,Široký Aplikácie: automobily, motocykle, Štvorkolky, Suv, UTVs, Člny, atď. Špecifikácie: Výrobok, materiál: ABS Produktu Farba: Čierna vstupné Napätie: DC 12V - 24V Výstup:5V 4.8 Veľkosť: 50x36.8 mm Obsah balenia: 1*Auto Duálny USB Nabíjačka, 2*terminál Poznámka: 1. Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas. 2. Prosím, nechajte mierne ručné meranie odchýlky pre údajov.

Rok CCC
Pôvod CN(Pôvodu)
Špeciálne Funkcie S napätím displej
Druh Materiálu ABS
Názov Modelu Auto Duálny USB Nabíjačka
Produkt materiálu ABS
Položka Druh Zapaľovač Cigariet
Napájací Adaptér cigaretový zapaľovač nabíjania
cigaretový zapaľovač splitter Ľahšie
usb auto Pre autá
Nabíjačku USB Zásuvky Nabíjací Adaptér
Zapaľovač Cigariet usb auto
Výstup5V 4.8 A
Položka Hmotnosť 40g
Externé Testovanie Certifikácia ce
usb zásuvky dual usb zásuvky

Súvisiace produkty