Inteligentný Robot Vysávač 60 Minút Čas na Prácu 1800 PA Nabíjateľná Auto Inteligentný Vysávač Na Koberce, Drevené Dlaždice Čisté

€11.11

-19%

€13.88

Nový produkt

1 položky

Štítky: čistiaci robot vysávač, koberec robot vysávač, mi smart clean, textílie škótskeho, backsplash olúpeme a držať, čistiaci robot, čistiaci robot vysávač, koberec čistič, vysávač, čistenie kobercov, conga robot.

Funkcie:

1. Nové technické funkcie má vyšší sací výkon. Ešte silnejší než akýkoľvek iný produkt, môžete ľahko vyzdvihnúť prachu, orechových škrupín, fazuľa, cookie omrvinky, častice, a dlho pet vlasy. Ľahko dosiahnuť lepší sací efekt.

2. Ak máte domáce zvieratá, prosím, neprepadajte panike. Mop robot môže pomôcť opraviť mop robot. Môže absorbovať vlasy klesla o domáce zvieratá a vyčistiť špinavé stopy.

3. Prispôsobiť sa rôznym podláh a rôznych prostrediach pre čistenie a upratovanie je viac starať-free. Mop stroj je vhodný pre všetky druhy podláh, drevené dosky, guličky, dlaždice, atď.

4. Automatické čistenie, anti-kolízie a U-turn, nízka hlučnosť, vychutnajte si pokojný život. V metla zapne automatické čistenie funkcie, ktoré môžu zabrániť riadenia, znižovanie hluku, a nenaruší váš život pri čistení.

5. Inteligentný anti-drop. Na induktívne infračervený senzor na spodnom zistí veľká medzera. Senzor automaticky sa vyhýba prekážkam a zmeny smeru. Terén detekčný systém umožňuje robot vysávač rozpoznať prekážky a vyhnúť sa kolíziám.

6. Ultra tenký dizajn, môžete ľahko umiestniť nábytok pod nábytok a vyčistiť miesta, ktoré je potrebné vyčistiť. Nízky hluk 60DB vám poskytuje tiché a čisté prostredie pri pozeraní TV alebo čítaní alebo aj na odpočinok.

Špecifikácia:

Meno: Smart Vysávač

Materiál: ABS, elektronických komponentov

Balenie: farba box

Veľkosť: asi 25*25*7 cm/9.84*9.84*2.76 v

Hmotnosť brutto: o 850g

Funkcia: čistenie, vysávanie, zberného

Balenie Zoznam:

Inteligentný Vysávač*1

Použitie Iné
Materiál ABS, elektronických komponentov
Číslo Modelu Robot Vysávač
Veľkosť about 25*25*7cm/9.84*9.84*2.76in
Balenie Farbu
Názov inteligentný vysávač
Funkcia čistenie, vysávanie, zberného
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty