24V AC/C klimatizácia Dúchadlo Montáž Motora Ventilátora pre Hitachi Bager 450 ZHF-2450

€30.16

Nový produkt

1 položky

Štítky: elektrický ventilátor motora, hitachi motora, 50KTYZ, 12 v, klimatizácia, kotva rotora, Motora Ventilátora, 24v dc motor, ventilátor malé, AC Motor, vzduch conditione.

Popis: 1.Model Auta: Hitachi Bager 450 2.OEM Č.: 3.Napätie: 24V 4.Smer : 5.EYD Model:EYDBTR1010

ATENTION: prečítajte si, Prosím, všetky termíny a popis pred objednávke! Miestne Colné poplatky alebo dane, ktoré nie sú zahrnuté do ceny produktov. Kupujúci zaplatí dovozné daň podľa toho.

Fotografie:

Upozornenie:

Pred vykonaním objednávky,prosím, uistite sa, že časť je rovnaký ako ten, ktorý potrebujete. Ak potrebujete pomoc uistite sa, že táto časť sa bude vhodné pre vaše vozidlo, pošlite nám, prosím, vašu starú časť skutočné fotografie na potvrdenie, ako si ju kúpite.

AKO NAKUPOVAŤ ?

Q1: Ako môžete zárukou kvality? A: Všetky výrobky majú prejsť prísnej kontrole pred idú von. Q2: Ak sa nám nepodarí nájsť auto a/c diely tu,prosím, povedzte to nám. A:1.Please pošlite nám vaše číslo dielu ak poznáte OEM číslo. 2.Pošlite nám, prosím, vaše fotografie ak máte fotky. 3.Povedzte nám, prosím, vašu presnú model auta, ak nemáte fotografiu alebo OEM Č. Q3: Vrátenie A: snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia vašej objednávky. A vy by ste mali platiť všetky dodatočné prepravné poplatky a položky, vrátený sú pôvodné na ich stav. Takže predtým, než uvedenie objednávku, musíte uistiť, že diely, vhodné pre vaše auto, aby sa zabránilo zbytočné náklady

E-mail nižšie:

Položka Druh A/C Kompresor & Spojka
Špeciálne Funkcie Chladenie
Názov Značky EYONDER

Súvisiace produkty