NGFF M. 2 Tlačidlo B Modul micro USB Adaptér S SIM karta, Slot pre WWAN/LTE/4G Modul

€21.20

Nový produkt

1 položky

Štítky: lga 1156 sata, m.2 raid radič, 2 portu sata karty, karta wwan, m2 raid, tdd, internet usb sim, 1 diagnostickej karty, york, adaptér wifi.

NGFF M. 2 Tlačidlo B Modul micro USB Adaptér S SIM karta, Slot pre WWAN/LTE/4G Modul

Popis Položky:

1.Tento adaptér nezahŕňa NGFF(M. 2) modul a Kartu SIM

2.Na NGFF(M. 2) Tlačidlo B na USB adaptér je určený pre desktop/Laptop Pc, ktoré chcete previesť bezdrôtový M. 2 Karty do USB portu.

3.Môžete doň vložiť vašu M. 2 karty (Zásuvka 2 SSIC-base WWAN), ako sú GSM, HSPA(3.5 G), GPS, LTE karty na tento adaptér zapojte do USB portu

Funkcie:

1.Podporuje rozhranie USB M. 2 Karty (Zásuvka 2 SSIC-base WWAN) ako 2G GSM, GPRS, 3G,CDMA, WLAN,WWLAN, HSPA MODEM , GPS, 4G WiMAX, LTE, Mini Card na stolnom alebo Prenosnom POČÍTAČI, napríklad, HUAWEI MU736/ME936/ME906V, Sierra Wireless Airprime EM7305

2.Jednoduchá montáž a žiadny ovládač vyžaduje, ale uistite sa, že máte nainštalovaný softvér ovládače pre váš M. 2 karty.

3.Podpora 30*42 typ NGFF(M. 2) Tlačidlo B kartu

4.Podpora SIM 6pin/8pin karty konektor.

5.Žiadne ďalšie výkon, potrebný

6.Podporuje Plug & Play a Hot-Prečerpanie

7.Podporuje všetky OS, ako windows ® xp/Win7/Win8/Win8.1/Win10, WinCE, Linux a iMAC atď

8.prípade rozmer: 89x45*18 mm(dx š xv)

Obsah Balenia:

1x NGFF(M. 2) na USB Adaptér

1x USB Kábel

2x Anténa

1x skrutkovača

2x M2 Skrutka

POZNÁMKA: ( NGFF (M. 2) na USB Adaptér dva druhy granátov sú dodávané náhodne, nový shell zvyšuje upevňovacia skrutka mieste )

O poslaní, pošleme len na adresu uvedenú na Andba.sk. Prosím, skontrolujte, či adresa v Andba.sk je to zhodné s vami dodaciu adresu, ako budete platiť. Špeciálne pre ruský kupujúcich, uveďte vaše celé meno (meno+priezvisko+priezvisko) , je veľmi dôležité. Čo vám umožní ušetriť náklady na dopravu, malé objednávku( Zvyčajne objednávky doručené do 30-50 dní (Rusko - 45-60 dní; Brazília - 60-90 dní). Nie sme schopní kontrolovať čas dodania, pretože to je spracovaná služby Tretích strán. Ak pozemok nie dorazí do očakávaný čas, prosím najskôr kontaktujte nás, pomôžeme vám, aby ste spokojní odpovedať Argentína občanov sú obmedzené ročné online nakupovanie v zahraničí až 2 krát ročne.Ak nákupná suma je viac ako 25 AMERICKÝCH dolárov. Cla bude 50% z prebytku.

Vrátenie/Return

Prosím neotvárajte spor do 60 dní, čo je nepríjemné. Môžete skontaktovať s nami na vrátenie peňazí alebo odoslať, ak objednávku nie prísť po 60 dní.(Okrem Brazílie) nie Sme zodpovední za nedoručení spôsobené tým, že klient neposkytuje dostatok informácií pri vytváraní objednávky. Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane O spätnú väzbu, Ak nie ste spokojní, prosím, kontaktujte nás pred odchodom spätnú väzbu a my vám problém vyriešiť okamžite ,ďakujem! Ak ste spokojný s našim výrobkom a službách, prosím dajte nám pozitívna spätná väzba a 5 hviezdičkové hodnotenie,ďakujem!

Funkcia wwan karty adaptéra
Typ Rozhrania NGFF(M. 2)
Package Áno
Funkcia C WIFI USB Adaptér
podporu b SIM 6pin/8pin karty konektor
Použitie USB sieťová karta
Rozhranie B ngff usb
Druh M. 2 SSD PCI-E
Názov Značky HL
Rozhranie A Micro Usb
Číslo Modelu NGFF(M. 2) na USB Adaptér S Slot karty SIM
Podporu 30*42mm typ NGFF(M. 2) Tlačidlo B kartu
Funkcia B USB Wifi Adaptér

Súvisiace produkty