ShinySignage Akryl Bender Channel List hot ohýbačky 3D Svetelné znamenie Arc/Uhol Tvar Bender 1 pár 220V doprava Zadarmo

€22.14

-50%

€44.28

Nový produkt

1 položky

Štítky: hliníkové ohýbačky, bender ohybu, ohybu pre potrubia, bender list, pronze rúry bender, malé drôt bender, akryl hot ohýbačky, veľké bender stroj, futurama, cartoon šach.

1 * pár akryl bender

1 * háčik nôž(3 čepele)

1 * pár anti-lepkavý film

A-model arc tvarovanie zariadenia a uhol tvarovanie zariadenia sú ideálne pre výrobu známky s použitím materiálov ako akryl. Tieto dve zariadenia sú na základe predchádzajúcej generácie teplej ohýbacie nástroje, a theyrsquove bol inovovaný a vylepšený s PTC vykurovacie komponenty na zabezpečenie bezpečnosti, lepšie vykurovacej efektívnosti s menšou spotrebou energie, rýchlejší ohrev-up, dlhšia životnosť. Teplota vykurovania je riadené automaticky, ukladanie problémy zvládne každé termostaty, preto veľmi jednoduché použitie. Tepla-vedenie hliníkové panely záruka aj a stabilné vykurovania pre materiály spracované, na zabezpečenie riadneho kontakt medzi materiálov a vykurovacej dosky. Plastové materiály do hrúbky 1.5mmmdash4mm môžu byť spracované zariadení, prenájom von č fajčí alebo pary pri všetkých kým vyhrievané a zmäknuté veľmi rýchlo. Vykurovacej dosky prešli oxidácii liečby, a donrsquot dostať lepkavé s materiály spracované. Zariadenia tiež funkciu jednoduché a ľahké-to-use dizajn, s heat-proof ABS aby sa vonkajšie veci. Dna, hrany vykurovacej časti a vykurovacej dosky sú ploché a dokonca, takže zariadenia môžu priamo proces plochých materiálov s max šírka takmer 100 mm.

Moc elektrické
Názov Značky ShinySignage
Vykurovací panel teplota 200°C±5%
Typ Stroja horúce ohýbačky
Kúrenie čas potrebný na oblúkové o 9 sek(2,5 mm hrúbky, teploty 20 Celzia)
Použitie akryl ohýbanie
Kúrenie čas potrebný na uhol o 3 sek(2,5 mm hrúbky, teploty 20 Celzia)
Uhol vykurovací panel veľkosť 100mmX2.5mmX2
Automatizácia manuál
Vhodné pre hrúbka 1.5-4 mm
Uhol tvarovanie zariadenie napájania 60W
Suroviny Hliníkový Panel
Arc vykurovací panel veľkosť 100mmX50mmX2
Certifikácia ce
Vstupné napätie 100-240V
Číslo Modelu SYArcBd2001
Materiál / Kov Spracované akryl, Plexisklo PVC Plastu ABS PP
Pôvod CN(Pôvodu)
Extra Služby akryl ohýbanie
Arc tvarovanie zariadenie napájania 60W

Súvisiace produkty