Plochy Plné Pohybu 17-32inch Dual Monitor Držiteľ Mount Arm +10-15.6 palcový Notebook Podporu Mechanické Jar Rameno Max.Nakladanie 10kgs

€94.80

-18%

€115.62

Nový produkt

1 položky

Štítky: držiak monitora, arm notebook, monitor podporu, seetec, stojan monitora, dual monitor, monitor pc, stojan základne monitor, monitor portabl, namontujte monitor.

Zliatina Hliníka Mechanické Jar Dual Monitor Držiak+Notebook Podporu

Model Č.:DS-XSJ8012-3T Materiál: zliatina Hliníka, SPCC studena valcovanie ocele, ABS Zaťaženie: 1-10kgs každú ruku Head Tilt: -75°~ +15° Hlava Otočná: -90°~ +90° Hlavou Rotácia: 360° Otočné Rameno: -180°~ +180° Stĺpec Výška: 30 cm Monitor môžete zastaviť v ktoromkoľvek anjel s mechanickým jar Inštalácia: desktop uchytenie 2-9 cm

priechodka montáž 1-6typ (pls kontaktujte nás pre 6-14 cm priechodka montáž)

1. Všetky prepravné náklady, ktoré ukázal v Andba.sk nezahŕňa Príplatok za Rozšírenú Oblasť! 2. Pls poradte sa s UPS, FedEx, DHL, TNT, DPEX ect. overte, či vaše mesto a psč) potreby Príplatok za Rozšírenú Oblasť!! 3. Clá a Dane NIE sú zahrnuté v lodné náklady. 4. Ciel a Daní, ktoré znáša kupujúci. 5. Nechajte nám svoj adresa kancelárie pre zber zásielok. 6. Klienti z Brazílie pls opustiť svoj CPF číslo v poradí, ak si vyberiete doprava z Číny, ako váš colné to potrebujú. 7. Klienti z Čile pls opustiť svoj RUJE číslo v poradí, ako váš colné to potrebujú. 8. Clents z Argentíny pls opustiť svoj CUIT číslo v poradí, ako váš colné to potrebujú. 9. Klienti z Brazílie, pls vyberte doprava z Brazílie, takže nie je potrebné platiť colné náboj! 10. Klienti z Ruska, pls vyberte doprava z Ruska, takže nie je potrebné platiť colné náboj! 11. Klienti z Izraela, pls vyberte doprava z Izraela, takže nie je potrebné platiť colné náboj !

Doprava služieb (DHL, FedEx, EMS, UPS,TNT, DEPX. ARMEX ,EMS, E-EMS ect. ) je až PREDÁVAJÚCEHO,

to znamená, že nebudeme loď položky cez DHL celý čas, ako web ukázal.

Vyberieme rôznych prepravných služieb podľa rôznych určenia.

Všetky informácie sú poskytované v pôvodnom stave bez akejkoľvek záruky a môže byť trochu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

VESA VEA
Druh plochy upínacej/ priechodka montáž
Číslo Modelu DS-XSJ8012-3T
Pôvod CN(Pôvodu)
farba Čierna a siliver
Navrhol Notebook Veľkosť 10-15.6 palcov
Nakladanie 1-10kgs každú ruku
Navrhol Veľkosť Obrazovky 17-32 palec
Max.Nakladanie 10kgs
Package Áno
Aplikácia Notebook Veľkosť >20"
Názov Značky dsupport

Súvisiace produkty