TOYAN FS-L200 Dva-valec štvortakt Nitro Motor Model pre 1/10 1/12 1/14 RC Auto, Loď, Model

€364.93

-21%

€467.85

Nový produkt

1 položky

Štítky: dt rc čln, rc truck, motor simulačný model, motor toyan, balsa rc model, balzové drevo, more, lode, Loď, lode vojenské model, logo l200.

TOYAN FS-L200 Dva-valec štvortakt Nitro Motor Model pre 1/10 1/12 1/14 RC Auto, Loď, Model

Funkcie:

.TOYAN FS-L200 je úplne nová platforma špeciálne vyvinutá pre RC modely. To je pridané do motora dizajn s červeným ako pohybu telesa.

.Celý stroj je vyrobený z 2 séria hliníkových CNC s viac stabilná teplota koeficient. Kompaktný a ľahký štruktúre, a multi-modulárny dizajn poskytnúť lepšiu ochranu pre ďalšie upgrady.

.High-simulácia vzhľad, bližšie ku skutočnému motora, s dlhým zdvihom, ako motor model, účinne poskytuje vyšší krútiaci moment

.Asynchrónne kľukového hriadeľa štruktúra je prijaté, prevádzka je hladšia, zrýchlenie odozvy je citlivý a maximálna rýchlosť je 16000 ot. / min.

.Krátke rocker rameno dizajn robí ventil, spínač presnejšie

.Nový karburátoru dizajn, v kombinácii s dvojitým karburátoru, umožňuje profesionálne RC hráči majú viac rôznorodých motora úpravy, takže motor pracovať viac stabilné a plyn odpoveď citlivejšie

.Prijať vlastnú flexibilné olej tesnenie, ktoré komplexne riešiť ložisko únik oleja, a majú vyššiu ložisko rýchlosť, veľké-zub pomer začať kotúč je vybavený vysokým krútiacim momentom striedavý motor, aby začiatku viac pohodlné; double-synchrónne kladka načasovanie štruktúra výrazne znižuje riziko vysokej rýchlosti pojazdu na lyžiach

.Ľahký štruktúre, dizajn, je možné lepšie kompatibilný s RC model, výrazne zlepšiť jednotku výkonu pomer

.Dlhšie kľukového hriadeľa dizajn, môže byť skombinované s prednej/zadnej strane prevodovky, vhodný aj pre RC model zaťaženia.

.Použitie výrobku metódou: Použitie metanolu paliva (20%-25% nitromethane skončil vykurovací olej), a musia zhodovať tri-v-jednom začať ESC, tepla hlavy, batérie, nádrže, olej potrubia, atď. ak chcete spustiť motor.

.Poznámka: Prosím, použite ju s opatrnosťou počas prevádzky. Nedotýkajte sa motora ventilátora s rukami, aby sa zabránilo poškriabaniu alebo dotyku varnej nádoby, aby sa zabránilo popáleniu.

.Tento motor modelu môže byť použitý ako výkon motora 1:10, 1:12, 1:14 vozidla a loď modelu, môžu byť použité na vzdelávanie a vedu experimenty, vyučovanie ukážky, atď. Viac praktická aplikácia scenáre sú na vás čaká, skúmať a rozvíjať sa v osobe

:Pre Vek: 14+

Špecifikácie:

.Farba: Ako Je Znázornené

.Materiál: Kov + Plast

.Rýchlosť: 2200-16000rpm

.Výtlak: 3.5 cc

.Výstupný Výkon: 0.5 ps

.Priemer valca: 17,0 mm

.Piest Priemer: 16.6 mm

.Rozmery produktu: 5.95 x 4,5 x 8.44 cm

.Produkt Hmotnosť: 1000 g

.Package Rozmery: 12 x 10 x 10 cm

.Package Hmotnosť: 1300g

.Balenie: Grafický Kartón

Obsah Balenia:

.1 x Motora Modelu

Pôvod CN(Pôvodu)
Vekové Rozpätie > 8 rokov
Druh Dva-valec štvortakt Nitro Motor Model
Množstvo Položiek v Set Iné
Tému Iné
Rozsahu 1
Materiál Iné
Číslo Modelu 3016977
Upozornenie ŽIADNE
Pohlavie Unisex

Súvisiace produkty