Accsoon CineEye 5G Bezdrôtový Video Vysielač Bezdrôtového Prenosu Zariadenie pre IOS iPhone, iPad Andriod Smartphone DSLR

€166.96

-9%

€183.48

Nový produkt

1 položky

Štítky: anycast usb, video drôt, sdi bezdrôtové, červená 5g smartphone, 5g smartphone telefóny, hollyland, bezdrôtové pripojenie video signálu vysielača, bezdrôtový vysielač videá, svorka hdmi, vaxis bezdrôtový video vysielač.

Accsoon CineEye 1080p WiFi HDMI Vysielač 5G Bezdrôtový Prenos Obrazu pre 4 Zariadenia v 100m, Podpora Android & iOS, Garyscale, RGB, Falošné Farby, 3D LUT Nakladanie

Popis:

Cineye je revolučný produkt, odlišné od tradičného video vysielače, na Cineye používať mobilné zariadenia ako prijímač a monitor. Cineye môže prijať 1080p (@60fps video vstup a prenos videa do mobilného zariadenia through5G WIFI. ponúka monitorovanie v reálnom čase až do 3mobile zariadenia na veľmi nízku latenciu a dosah prenosu až 100 metrov v otvorenom prostredí.

Ako prenos cielené riešenie pre mobilné zariadenia, Cineye podporuje Android & iOS platformy s state-of-the-art monitorovanie aplikáciu, ktorá dokáže premeniť vaše mobilné zariadenia do profesionálnych monitorov, ponúka veľa pomoc funkcie často vidieť na high-end monitory.

Funkcie:

1.APLIKÁCIE, podpora pre Android & IOS platformy

Accsoon Tech. je prvý na podporu oboch Android & IOS platformy. Nezáleží na tom, či používate systém IOS, alebo Android zariadenia, KINO OKO dostal sa na vás vzťahuje, sa končí rozpaky Android zariadení je vynechaný z hry.

2. Riaditeľ Režim: Multi-Zobrazenie & lepšie na-nastaviť účinnosť

KINO OKO systém podporuje pásma až 300Mbps, a je schopný livestream na 4 mobilných zariadení súčasne, uistiť sa, že každý útvar na-nastavenie je možné sledovať v reálnom čase, ukladanie rozpočtu a zvýšenie efektívnosti.

3.Neuveriteľne nízku latenciu, Prijateľné pre následné zameranie

V porovnaní s rokom počítač, monitor prijíma signál z rovnakej grafickej karty, CINEEYE systém má len 60ms z latencie (IOS). Táto minimálna suma latencie môže zabezpečiť dobrý fotoaparát prevádzky skúsenosti a monitorovanie v reálnom čase. Prijateľné pre reálnom čase sledovať so zameraním z vášho iphone, a dokonca aj hranie FPS hier.

4.Profesionálne vlastnosti monitora,3D LUT Nakladanie

Naše state-of-the-art monitorovanie APLIKÁCIA podporuje profesionálne funkcie často vidieť na high-end field monitory: Monochromatický; Modrá/Zelená/Červená Len; Falošné Farby; Zameranie Vyvrcholí; Zebra Vzor Histogram, Bezpečné Sprievodcov Kríž Sprievodca a ešte viac.

5.5 G High Definition Prenos Signálu,100m pokrytia signálom (*polomer)

KINO OKO systém používa 5G frekvencie na prenos signálu, čo umožňuje vyššiu prenosovú šírku pásma na ešte vyššiu rýchlosť, čím sa zabezpečí, ultra-nízka latencia a dobré livestream kvality. V rovnakom čase, 5G signál je viac odolné proti rušeniu, ktoré je KINO OKO systém, ktorý je schopný spracovávať aj v tých najnáročnejších prostrediach.

Vďaka vynikajúcej kódovanie a bezdrôtový prenos riešenie navrhol našej in-house inžinierov, aj s jeho Ultra-nízka spotreba energie, CINEEYE systému, môžete stále prenášať až do 100 metrov v otvorenom prostredí.

6.Silné Anti-interferencie Schopnosť & Automatický Výber Kanála

CINEEYE prenosovej sústavy bude automaticky nájsť čistý kanál pred prenos začne, a ako vzdialenosť sa zvyšuje, automaticky sa vám nižšie streaming tok udržiavať monitorovanie v reálnom čase.

KINO OKO umožňuje tiež manuálne, vyberte položku prenos kanálov. S 9 nastaviteľná 5G kanály, to bude vás zbaviť stresu z na-nastavenie rušeniu signálu.

7. Premeniť váš IPAD na sekundárnej obrazovke

Akonáhle pripojíte prenos modul na grafickú kartu a livestreams na svoj iPad alebo iné mobilné zariadenie, môžete sa obrátiť na sekundárnej obrazovke umožňuje jednoduchšie multi-tasking a dokonca aj zlepšenie efektívnosti práce.

8.Ultra dlhá životnosť batérie &Nízka spotreba-spotreba a teplota

Na KINO OKO prenos modul integruje A-triedy s veľkou kapacitou batérie. Táto vstavaná batéria sám, čo môže trvať až 4 hodiny.

Čo je ešte chladnejšie je, že modul poplatky prostredníctvom USB Typ-C portov, a že to funguje aj keď je zaúčtovaná. Modul môže pokračovať v práci navždy len s 5V 1,5 A príkon.

Pri robení CINEEYE prenos modul, sme starostlivo kontrolovať svoju spotrebu energie a dať úsilie do jeho konštrukčné. Prostredníctvom týchto dizajn možností, sme vyrovnaný jeho spotreba energie, životnosť batérie a tepla. Aj po hodinách prenos, bude to stále nechce prekročiť ľudskej telesnej teploty.

9.Kovové bývanie & Nekonvenčné Moderný Dizajn & True "Vrecko" Veľkosť

Na CINEEYE modul funkcie, hliníkový kryt a jedinečný dizajn, ktorý lepšie vyhovuje moderné zjednodušujúce.

To tiež integruje skladacia antény. Raz poskladaný, je to len veľkosť kreditnej karty, takže je skutočne VRECKOVÝ video vysielač.

Na KINO OKO prenos modul je len 90 MM*63MM*21 MM, s jeho antény skladaný, je to len veľkosť kreditnej karty, teraz doslova môžete vložiť video prenosovej sústavy vo vrecku.

Špecifikácia:

Accsoon CineEye

HDMI Vstup:

1080p/720p/576p/480p

60/59.94/30/29.97/25/24/23.98 fps

Frekvencia:

5180~5240MHz, 5745~5825MHz

Vysielač výkon:

17dBm

Rozsah:

100m(žiadna obštrukcia, žiadne rušenie)

APLIKÁCIA:

iOS8.0 alebo vyššie/Android 6.0 alebo vyšší

Prevádzková Teplota:

-10°C-40°C

Rozmery:

90×63×21 mm

Hmotnosť:

175 g

Zoznam Balíkov:

1*Accsoon CineEye 5G Video Vysielač

1*TYP-C Nabíjací Kábel

1*HD-Kábel

1*HD-C Kábel

1*HD-D Kábel

1*Cols Shoe Mount

1*Užívateľská Príručka(Emglish A Čínska)

Názov Značky NoEnName_Null
Číslo Modelu CineEye
Pôvod CN(Pôvodu)
Package Áno

Súvisiace produkty