40PCS Paracord Tensioner Guyline Line Nastavovač Ultralight Silný Hliníkový Kábel Stan Vietor Pracky, Zavesenie Lana Karabína Obrázok Faste

€17.67

Nový produkt

1 položky

Štítky: Paracord, guyline tensioner kolo, msr kábel tensioner, chlap lano, stan nastaviteľné stĺpy, baton turistiku ultralight, linka napätie, kábel záhrada, baldachýn háčik, drôt uťahovák.

Tieto použiť na nastavenie stan chlap linky pre bezpečné nočný odpočinok. 2 otvor dizajn ponúka pevné uchopenie na linke a jednoduché použitie. Nastaví linku na ľubovoľnú dĺžku. Každá obsahuje 10 ten Riadok poistných udalostí.

Tento vysoko reflexné pásky je tkané do vonkajšieho povrchu lana v oboch smeroch s cieľom zabezpečiť najvyššiu noc možnú viditeľnosť. Budete nikdy výlet cez guyline v noci znova.

Aby sa zabránilo pošmyknutia nehôd s našou vysoko-viditeľné reflexné výstroj kábel nylonové lano,Ak ste vonku v noci.Použitie Ako Stan , Dáždnik .Použitie Pre Pešiu Turistiku , Camping , Outdoor , Cestovanie.Skvelé Pre Vonkajšie športové Mužov a Rodina.

Ako Používať:

1.V procese pomocou vetra-dôkaz lano bez posuvné do stanu diery, nezabudnite upevniť, potom môžete nastaviť druhý koniec listu.

2.Väčšina ľudí sú pribitý 90 stupňov pravý uhol týmto spôsobom, nie je táto metóda povedať zle, ale nie je nutne dobré, v súlade so zásadou lano dopadol na zem, by mal byť 45 stupňov na 60 stupňov zrazený nadol.Tak, ako maximalizovať jeho schopnosť odolávať.

3.V jednej ruke, predné vetru lano je utiahnuté, a na druhej strane štipky tri-jamkové list, aby ho posunul bližšie k stanu konca.Utiahnite tvrdá, užšie, tým lepšie.Uvoľnenie ruky, ak celý riadok, je stále pevne natiahnuté, pričom ukončenie vietor lano.Ak sa zistí, že je voľná, naďalej utiahnite podľa vyššie uvedenej metódy.

Farba:Červená

Materiál:Hliníková zliatina

Obsah Balenia:

10 * Tri diery vietor pracka

10 * rybie kosti vietor pracka

10 * Triple-kúta Vietor Pracka

10 * dve oči, vietor tlačidlo

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Obsah balenia (4 4) 10 * dve oči, vietor tlačidlo
farba červená
Obsah balenia (2 4)
Obsah balenia (3 4) 10 * Triple-kúta Vietor Pracka
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Hliníkové Zliatiny
Typ Príslušenstva Stan Háčik
Druh 1 - 2 Osoby Stan

Súvisiace produkty