3KS Záhradný Odpad Vrecia Veľkú Kapacitu Opakovane Leaf Vrece na Odpadky Skladacia Zber Smetí Kontajner Skladovanie Taška Záhradnícke Nástroje

€21.45

-61%

€56.44

Nový produkt

1 položky

Štítky: výber kabelky, taška teplé, vrece vrece, mini odpadové vrece, 10 mm bavlnené lano, led vonkajšie slnečné, povinnosť záhradný odpad taška, záhrada vrece, Solárne, taška rastlín.

Špecifikácia:

Veľkosť: 3 x 72 Litrov (D67*H76cm)

Textílie: PE tkaný materiál

Farba: zelená

Funkcie:

1.Veľká kapacita: 3 opakovane záhrada smeti 272L (za vrece); priemer 67 cm, výška 76 cm; záhrada tašky sa používajú na zlikvidovať veľké množstvo svetla, záhradný odpad, ako sú listy a rastlina odpadky.

2.Odolný materiál: Vyrobené z odolného 150g/m2 polypropylén (PP) textílie-šetrné k životnému prostrediu, ľahká, odolná, odolná voči roztrhnutiu, UV-odolný a vodotesný.

3.Voľne stojaca tote bag: 4 pevné rukoväte (2 hornej vrstvy, 2 nižšej vrstvy) vystužené dvakrát prešité vrkoč a pružné obruče, aby sa zabezpečilo, že taška stojí vzpriamene a zostáva otvorená. Skladacia a ľahko skladovať.

4.Široký rozsah použitia: v Našej záhrade smeti ponechať dostatok priestoru pre vašu záhradu odpadkov, bez časté vyprázdňovanie. Nie len pre záhradný odpad, ako sú listy, živých plotov alebo trávniky, ale aj vhodné na prádlo, hračky alebo iné predmety, ktoré musia byť uložené.

5.Opakované použitie: jednoduché čisté a suché, zložiť byt, jednoduché ukladanie a opakované použitie.

6.Ideálny pre všetky záhradného odpadu vrátane listov, trávy, odrezkov, odrezky, sutiny a kamene

Package vrátane:

Záhradníctvo odpad, konáre a listy čistenie taška*3

Súbor Typ No
Číslo Modelu Záhradný Odpad Tašky
Materiál Rastlinné Vlákniny
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty