600V 4/4 Plnej Veľkosti Svetlo Barokové HUSLE LUK Snakewood Palicu a Žaba Premium Mongolsko Vlásie Rovno Husle Súčasťou Príslušenstvo

€85.62

-30%

€122.32

Nový produkt

1 položky

Štítky: kolofónie husle kolofónie, vingobow husle, mongolskej župan, biela barokové husle, príslušenstvo žaba, malé barokovom, ns elektrické husle, profesionálne husle, koberec nôž, žaba led.

◇ ÚROVEŇ MASTER - To je tvorený naším pánom na prove-maker, a poskytne vám skvelý zvuk. Použitím najkvalitnejších prírodných štetín, má veľkú kontrakcie a môže držať kolofónie dobre, veľmi odolná.

◇ SNAKEWOOD - barokový luk je snakewood stick, sušené vzduchom viac ako desať rokov. Kolo držať tvar. Stick sám je vyvážené a absolútne rovné. Cca 57 gramov,70 cm, vrátane skrutiek, nádherné hmotnosť a dĺžka destribution. Jednoduché hrať.

◇ SKVELÝ VÝKON - môžete získať čisté a bohaté, teplý tón. Použili sme vybrali silné snakewood palice a poistné na vlasy. Mnoho hráčov testované a povedal nám, že naše barokový luky má oveľa lepší výkon ako podobné. Dostanete dôsledne dobrý zvuk s lukom.

◇ SKVELÉ VYVÁŽENIE BOD - Ako viete, vyváženie bod je veľmi dôležitý pre lukom. Skvelé vyváženie bod je na prove jednoduchšie a pohodlné ovládanie. Naše maker vždy prispôsobuje ju na niekoľko krát, aby sa zabezpečila jeho miesto je v správnom rozsahu.

◇ AJ RUČNE - luk je úplne made majster luk-maker s tradičné remeselné práce. To je celkom slušnú dobrý luk, dobre rovnováhu jednoduché hrať a robiť rôzne ťahy. Luk je v dobrom stave, rovné, pripravený na hranie.

Luk je guľatá tyč a je vyrobený z krásne silné snakewood. Stick sám je vyvážené a absolútne rovné. Prijatie poistného nebielenej Mongolsko vlásie, má veľký kontrakcie a môže držať kolofónie dobre, veľmi odolná. Vytvára bohatú, jasné a teplé konzistentný zvuk. Krásne snakewood barokovom štýle žaba. Toto je naozaj jemné snakewood husle lúk s skvelá bilancia.

Luk je v dobrom stave, rovné, pripravený na hranie. Pre profesionálnych hráčov. Dobrý luk pre vás výber.

Číslo Modelu 600V
Použitie Husle Použitie
Držať je Žaba Materiál Dobre vybrané Snakewood
Hmotnosť Approx 55g
vlasy Premium Mongolsko Vlásia
MPN 20090930600V44
Tvar KOLO
Remeslo Majster
Výkon Magisterské
UPC 600682737517
Názov Značky VingoBow
Druh 4/4 Husle Veľkosti Luk
Dĺžka Approx 70cm (Including screw)
farba Hnedé s Čiernym Vzorom

Súvisiace produkty