EURO 10,20,50, 1,2 JY926A pulzný výstup multi mince výber acceptor pre 6 rôznych mincí, automat, stroj hra

€17.59

Nový produkt

1 položky

Štítky: free sex t tričko, dime, kovové ox, mince euro, ghd zlato, 999 mince, biela zlatá minca, bar mince, Bitcoin Náramok, posádky 2.

Odkaz na Produkt Odkaz: JY910: JY923、924 zliatiny Zinku predné dosky: JY926 zliatiny Zinku predné dosky: plastové predné dosky : JY925、926、928 zliatiny Zinku predné dosky: JY-92XA zliatiny Zinku predné dosky:

Model:JY-926A AKTUALIZOVANÁ VERZIA PRE EURO naprogramovať EURO 10 centov, 20 centov,50 centov, 1EURO, a 2 EURO. Iba LED signál pre zapnutie. Bez varovania zvuku pri zapnutí.

Inteligentný PROCESOR softvérové ovládanie a vysokú presnosť Self-programovanie bez PC, a automatické self-test pre proble Prijímať rôzne druhy mincí v rovnakom čase. Zadarmo nastaviť strukoviny' výstup Zabrániť nielen elektrickým prúdom, ale aj elektromagnetické rušenie Podpora multi mince s len 1 výstupného signálu, ktoré sú Schopné uniesť všetky na celom svete Mincí a Token

CONNECTIONA A SPÍNAČE

SETP 1 - STANOVENIA NA MINCE Podržte na tlačidlo"PRIDAŤ" a tlačidlo "MÍNUS" súčasne pre sekúnd,potom písmeno "A" sa objaví z LED displej. Podržte na tlačidlo "SET" pre sekúnd, a písmeno "E" sa zobrazia. Ďalej použite tlačidlo "PRIDAŤ" a tlačidlo "MÍNUS" zvoliť, koľko druhov mincí by ste chceli použiť. Ďalej, podržte na tlačidlo "SET" pre sekúnd do konca. Písmeno "H1" sa zobrazia. Použite tlačidlo "PRIDAŤ" a tlačidlo "MÍNUS" zvoliť, koľko vzoriek by ste chceli pridať neskôr. Ďalej, podržte na tlačidlo "SET" pre sekúnd do konca.

Maximum je 30. Zvoľte si, prosím, viac ako 15 vzoriek pre presnejšie. Písmeno "P1" sa zobrazia. Použite tlačidlo "PRIDAŤ" a tlačidlo "MÍNUS" vyberte veľkosť výstupné signály/impulzy pre mince. Ďalej, podržte na tlačidlo "SET" pre sekúnd do konca.

Maximálny pulz je 50. Písmeno "F1" sa zobrazia. Použite tlačidlo "PRIDAŤ" a tlačidlo "MÍNUS" zvoliť presnosť. Ďalej, podržte na tlačidlo "SET" pre sekúnd do konca.

Hodnota je od 1 do 30 a 1 je najpresnejší. Zvyčajne 5-10 je v poriadku. Ak druhov mincí sú príliš podobné , hodnota by mala byť presnejší. Prvý druh mince bol nastavený tak ďaleko. Prosím, opakujte Č. 3 - Č. 5 do všetkých druhov mincí bol zriadený. Písmeno "A" sa opäť objaví po všetkých vyššie uvedených postupov je hotové. Podržte na tlačidlo "SET" pre sekúnd, a písmeno "E" sa zobrazia. Nakoniec, vypnite a zapnite napájanie. Nastavenie bude uložené.

SETP 2 - odber Vzoriek NA MINCE

Môžete začať vzoriek po nastavenie je hotové . Zvoľte si, prosím, viac ako 15 mince. Odber vzoriek bude mať vplyv na presnosť mince výber.

---------------------------------------------------------------------------------------------------- Podržte na tlačidlo "SET" pre sekúnd, potom listu "A1" sa objaví z LED displej. Prosím, začnite vzorky prvý svojho druhu mincí. Písmeno "A1" sa opäť objaví po hotové. Podržte na tlačidlo "SET" pre sekúnd, potom písmeno "A2" sa zobrazia. Ďalej, prosím začať vzorky druhý druh mince. Písmeno "A2" sa opäť objaví po hotové. Prosím, opakujte Č. 3, až kým sa všetky druhy mincí, čo potrebujete, je nastaviť.

Ak ste už nastavili všetky druhy mincí , ktoré potrebujete, a to je menej ako je produkt , prosím, vypnite napájanie . Napríklad : Ak vyberiete "6-druhu-z-mince multi-mince volič" nastaviť 4 typy mincí, prosím, vypnite napájanie po vidíte druhý "A4". Systém sa automaticky reštartuje po hotové. Prípravok môže byť používaný po ukončení odberu vzoriek.

VOLITEĽNÉ FUNKCIE-AP REŽIM tento režim, budete môcť na reguláciu výstupného impulzu pomery.

Napríklad: 2 mince 1 impulz alebo 3 mincami pre 1 impulz. Ak nepotrebujete používať AP režim, prosím vynechajte AP nastavenie režimu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

NASTAVENIE PRE AP REŽIM, Prosím, podržte na tlačidlo "SET" a tlačidlo "PRIDAŤ" súčasne pre sekúnd, potom podržte na tlačidlo "SET" pre sekúnd dostať do AP režime vyberte Prosím hodnotu AP režim. Mince volič bude generovať 1 externý signál výstup pri vnútorný signál- "S" hodnota parametra - dosiahne hodnotu predvolená hodnota AP režim je 1.

Sme pre-program EURO 10 centov,20 centov ,50 centov, 1 EURO a 2 EURÁ.

Zadarmo pripojiť drôtom a použiť ho po prijatí to. Iba LED signál pre zapnutie. Bez varovania zvuku pri zapnutí.

Číslo Modelu EÚ-926A
Názov Značky JY_JUYAO ELEKTRONICKÉ
Kompatibilné Značka/Model ŽIADNE

Súvisiace produkty