MACYE 15ML UV poľskej Základne Top Soak Off Cherry Červené Víno Gél Pre Nail Art, Manikúra Nechty Gel Polish Nechty Lak Kabát Gél Lak

€2.70

-40%

€4.50

Nový produkt

1 položky

Štítky: sivý lak na nechty, gél červená, gél lak na nechty červená, lak na nechty červená, lak na nechty vody, cherry gél, nahé poľský, červená uv lak, čierny lak, gél lak na nechty biele.

MACYE 15ML UV poľskej Základne Top Soak Off Cherry Červené Víno Gél Pre Nail Art, Manikúra Nechty Gel Polish Nechty Lak Kabát Gél Lak Špecifikácia: Značka: MACYE Značky Slogan: Krásna Každý Deň Typu: Gel Polish Farba Graf: 9 Farieb na Výber Množstvo: 1 Fľaša Objem: Cca. 15ml Dlhé Obdobie: O 15 Dní Certifikácia: SGS, GMPC,CE Vytvrdzovania Nástroje: UV Lampa alebo LED Lampy Obsah balenia: 1 Fľaša 15ml MACYE Gél lak na Nechty Unikátne Predajné Návrh: Je vyrobené z zdravé, ekologické, šetrné, žiadne jedovaté, dráždivé chemické materiály. To je rýchle sušenie s akýmkoľvek UV Svetlo. Dlho trvajúce aspoň 2-3 týždne, fantastické a super svetlé nechty pre vás. Tento nechty gel polish je ľahko aplikovať a soak off. Umožňujú vám za professional alebo home nail art design. Profesionálny nail art darček pre seba alebo vaša priateľka. Profesionálne použitie: Krok 1. Čisté Nechty, potom nechty povrchu, ako je normálne nechty umenie procesu. Krok 2. Plne rošádu poľský, to môže urobiť poľské farby vyvážené. (Dôležité) Krok 3. Použiť Základný náter prvý, čo môžete urobiť poľský trvajúce dlhšie, liek s UV lampa alebo LED lampy. (Je To Potrebné) Krok Č. 4. Aplikujte prvú vrstvu farebného gel priamo, liek s UV lampa alebo LED lampy na 60 sekúnd. Krok 5. Aplikovať druhú vrstvu farebného gel a potom okamžite liek s UV lampa alebo LED lampy na 60 sekúnd. Krok 6. Kabát s č utrite kabát a liečiť UV lampa alebo LED lampy. Odstrániť Naše UV Gel lak na Nechty Krok: Namočte nechty do misky naplnené malé množstvo acetónu, alebo zabaliť každý klinec v vaty namočeným s acetón približne 5 až 10 minút. Produkt začne stať pružnejšou a môžete jemne súbor je preč, alebo posuňte ju vypnúť pomocou malú drevenú palicu.

Špeciálne Použitie Kozmetiky No
Hlavné Následný Platforma Ebay, Amazon, želanie, AliExpress, Nezávislé Stanice, LAZADA
Non-kozmetické podanie číslo certifikátu Yue G make-up čistá príprava slovo 2017186189
Špecifikácie 15ml
Textúra Kvapalina
farba klasifikácia 9 farieb víno Cherry
Značka druh Boutique domestics
Položka 9 farieb víno Cherry
Vydali privátnych značiek Is
Skladovateľnosť 2 Rokov
Čistá Hmotnosť 15ml
Kategória lak na nechty
Pôvod Guangzhou
Dátum Výroby Pozri kódovanie
Či Alebo Nie Import No
Položka Druh Nechty Gel
Vlastnosti Rastlina UV poľský
Komponent Surovín Živica

Súvisiace produkty