Umelé Simulácia Silikónové Svalov Vyhovovali Polovicu Tela Realistické Brušný Sval Falošné Pre Tenké Ľudí, Zvýšenie Svalovej Filmové Rekvizity

€150.79

-50%

€301.59

Nový produkt

1 položky

Štítky: latexový kaučuk oblek, parure de lit 200, falošné svalov t tričko, plné telo kremíka batoľa, silicon oblek, Prsia Formulár, onefeng prsníka formulár, silicon muž svalov, prsia kremíka, crossdress oblek.

Umelé Simulácia Silikónové Svalov Vyhovovali Polovicu Tela Realistické Brušný Sval Falošné Pre Tenké Ľudí, Zvýšenie Svalovej Filmové Rekvizity

O materiáloch

Naše výrobky prechádzajú prísnej kontrole kvality, a to prešlo, SGS certifikácie kvality. Spĺňa normy US Food and Drug Administration pre styk s potravinami testovanie. Naše výrobky sú vyrobené zo 100% potravín triedy lekárske silica gel, ktorý je najviac kože s ľudskou pokožkou. Podobné látky, netoxická a bez chuti, nie dráždiť pokožku a nebude mať žiaden vplyv na váš zdravotný stav.

5 farby k dispozícii

Teplé pripomienka: farba, zobrazí produktu cez rôzne displeje môžu mať malé chyby. Môžeme sa len snažiť, aby jeho farbu, ako je blízko váš farby pleti, ako je to možné. My nemôžeme robiť svoju farbu 100% rovnaké ako vaše farbu pleti. Nikto nemôže urobiť to, pretože každý je farba pleti budú rôzne, dokonca twin liečby môže mať inú farbu pleti, takže ak farba výrobku dostanete sa líši od pokožky, farby, môžete ho zmeniť cez make-up Pre farbu, môžete použiť nadácie, aby to bližšie k vašej pleti, najmä pre tých, ktorí s tmavo hnedej kože. Prosím, starostlivo vyberať.

O VEĽKOSŤ

Prosím, zmerať vlastnú veľkosť, pred nákupom. Ak vaša veľkosť presahuje 30 cm, prosím, nekupujte to!

byť dokonalý svalnatý muž

1.svalové linky sú prirodzené a jasné 2.pectoral svaly sú zrejmé 3.brušné svaly prirodzene fit 4.prírodné späť nedeformuje 5.rozšírené predĺžil nebolo vystavené, 6.masáž kože,pohodlné na nosenie

O bezplatné miestne vracia

Ak package ste dostali, nie je vhodný pre vás, môžete ho vrátiť. Máme miestnych vrátiť služieb v týchto krajinách, Spojené Štáty americké, Kanada, Austrália, Spojené Kráľovstvo, Francúzsko, Španielsko, Nemecko, Rusko, Brazília, Izrael, Južná Kórea, Saudská Arábia, spojené arabské emiráty , Poľsko, Holandsko, Taliansko, ak sú v týchto krajinách, si môžete vychutnať zadarmo doprava a vrátiť službu, budete musieť predložiť iba neprimerané vrátiť spor, a potom postupujte podľa pokynov systém vás vyzve na vrátenie balík na svoje miestne servisné stredisko, ak sa služba centrum dostane Do balíka, dostanete plnú náhradu.

O colné odbavenie

Pretože mnohé krajiny majú rôzne právne predpisy, každá položka musí ísť cez colné kontroly z jednej krajiny do druhej. Colné len určuje, že v balení nie je nebezpečný tovar. Toto je zákonná požiadavka všetkých krajín, ale prosím, nebojte sa, ak colný zadržal ju. Stačí len kontaktovať colné a vysvetlite im, že váš produkt nie je nebezpečný tovar. Môžete sa na nás obrátiť. Pomôžeme vám dokázať, že to nie je nebezpečný výrobok, a vy môžete získať balík hladko.

o balenie a dopravu

Naše výrobky sú balené v kartóne a zapečatených balíčkoch. Nikto nevie, čo je vo vnútri, absolútne zaručiť vaše súkromie. Pretože rôzne krajiny majú rôzne colné predpisy, aby ste mohli získať pozemky, na rýchlejšie a bezpečnejšie, máme právo zmeniť spôsob dopravy podľa prepravných podmienok, ale prosím vás ubezpečiť, budeme len vybrať rýchlejšie a bezpečnejšie pre vás spôsob dopravy.

Nemravný Obrázok No
Výhodou bezpečné jemné hladké reálny pocit, nič zvláštne vôňa najvyššej kvality
Množstvo 1 ks/box
Položka Druh Prsia Formulár
Číslo Modelu MNJR
pre ľudí Tenké ľudia Malé hrudníka svalov Žena oblečená ako muž
So Sexuálnym Podtextom No
Materiál 100% lekársky silikón
farba 6 farieb na výber
Veľkosť one size
Názov Značky ONEFENG
Pôvod CN(Pôvodu)
Hmotnosť 3.5kg-4.8kg
Odolné Rokov 8-10 rokov

Súvisiace produkty