XP-PERO Deco mini4 Kreslenie Digitálny Grafický Tablet USB 8192 Úrovne Android, Mac, Windows Podpis on-Line Vzdelávanie

€25.13

-50%

€50.26

Nový produkt

1 položky

Štítky: sieťky, kreslenie, Tablet, f xp pero, android tablet, grafický tablet articul, grafický tablet wacom, tablet poznámka 10, smartphon, stick usb, maca koreň.

Prosím pozor: Náš sklad v Európe nepodporujú dodať na Ostrove oblasti v Španielsku (Psč počnúc 35, 38, 51, 52). Ak áno, prosím, aby z Čínskej skladu. Vďaka za vaše porozumenie.

Neuveriteľne prenosné a neuveriteľne silný

Užite si silný výkon z prenosného tabletu. S super cenovo dostupné Deco mini4, môžete zachytiť inšpiráciu, ako to údery a majú svoje nápady s vami po všetky časy.

Hladko

Easy-to-use Deco mini4 umožňuje nápady voľný tok. Prispôsobiť klávesové skratky prispôsobiť svoj vlastný jedinečný zážitok.

Splniť vaše kreatívne potreby

Deco mini4 prichádza s Batériou-Free Pasívne Stylus P05D, že trvá na dlhé hodiny, čo vám umožní vytvoriť bez prerušenia.

Nádherné prejavu

Až s 8,192 tlak citlivosť úrovne, pero, vytvára prirodzene vyzerajúci línií z rôznych šírkach, čo umožňuje vyrábať nádherné ťahy s ľahkosťou.

Vytvoriť slobody

Deco mini4 je prenosný a podporuje spojení s Android tablety a mobilné telefóny, ktoré umožňujú vyjadriť sa so slobodou.

Zvýšiť váš Chromebook skúsenosti

Teraz môžete používať Chrome OS na vaše Deco mini4 tablet, ktorá umožňuje písať, kresliť, a tak oveľa viac na Chromebooku.

Pripojenie zariadení s ľahkosťou

Deco mini4 je vybavený USB-C port, čo znamená, že môžete priamo pripojiť váš iMac, MacBook, MacBook Pro alebo Windows počítača do tabletu.

Rozsiahle kompatibilita

XP-Pero Deco mini4 je kompatibilný s Windows® 10/8/7, Mac OS X® 10.10 (a vyššie), Android 6.0 (a vyššie) a Chrome OS. Tablet tiež funguje s veľkými softvéru, vrátane Photoshop®, SAI®, Maliar® a Illustrator®, Klip Studio®, GIMP®, Medibang®, Fell®, Oheň Alpaky®, a Mixér® 3D.

Certifikácia KC
Úrovne Tlaku 8192
Rozlíšenie Obrazovky 1920 x 1080
Číslo Modelu DECO MINI4
Pôvod CN(Pôvodu)
Package Áno
Tablet Šírka 125 mm
Tablet dĺžka 178.2 mm
krátke kľúče 6
Rozlíšenie Pomer 5080lpi
Typ Rozhrania USB
Druh Digitálne Tablety
pero P05D
Veľkosť obrazovky(uhlopriečka) 4"
Názov Značky xp-pero

Súvisiace produkty