Super Hrubé Plyšové Mikrovlákna Auto Čistiace Utierky AUTOYOUTH Starostlivosť o Vozidlo Mikrovlákno Vosk na Leštenie Podrobne Uteráky 45cmx38cm 3 Farby

€4.78

-48%

€9.20

Nový produkt

1 položky

Štítky: vložiť microfibra, mikrovlákno sukne, logo mikrovlákna, mikrovláknovú uterák, autoyouth auto kryt sedadla, auto efekt, starostlivosť o vozidlo pre, auto micro fiber uterák, oka mikrovlákna, uterák, auto čistenie 10.

Funkcie: Najlepšie Hodí Pre Sušenie Mokrých Povrchoch Alebo Na Použitie S Rýchle Detail A Bezvodý Autoumyvárne Produkty Dvojité Bočné A 2 Vrstvy Plyšové. Môže Absorbovať Až Takmer 10 Násobok Svojej Hmotnosti Na Kvapaliny. Nie Len Naštve Vody, Rýchle, Ale Aj Wrings Sa Rýchlo A Ľahko, Čierna Šité Okraje nebude Poškriabaniu Povrchu. Chcete Ušetriť Čas, Peniaze A Chrániť Váš Farba Nie Toho, Aby Museli Ísť Na Umývanie Áut. Premium Kvalita Materiálu A Zosilnené Okraje, Aby Tento Uterák Silné A Dlhotrvajúce. Ultra Mäkké, Plyšové-Dlho Pilot neabrazívnym Utierky z Mikrovlákna Sa nepoškriabe Farby, Kabáty Alebo Iných Povrchov, Môžu Byť Použité Pre Crystal, Zrkadlá, Dlažba, plastové Okná, Autá, Ruky, Riad atď.

Pozrite si viac :

Názov Značky AUTOYOUTH
Položka Výška 2.5cm
Položka Dĺžka 45cm
Špeciálne Funkcie Super Hrubé Plus Mikrovlákna,
Položka Hmotnosť 0.5kg
Druh Materiálu 80% polyester & 20% polyamid
Množstvo Tri
Položka Šírka 38cm

Súvisiace produkty